Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Nedre lagrengjøringskurv, Rengjøringskurvstativ for nedre lag, Modulkurv for nedre lag,
Montert i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | MattRustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtte |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
Kurvstativ med modultilkobling
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Montert på begge føringene i rustfritt stål
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
| Utvendige mål, høyde i mm | 139 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 529 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 570 mm |
| Nettovekt | 3 kg |

XPZ-selskapet
Hangzhou Xipingzhe biologisk teknologi co., Ltd.
XPZ er en ledende produsent av glassvaskere for laboratoriebruk, lokalisert i Hangzhou by i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ spesialiserer seg på forskning, produksjon og handel med automatiske glassvaskere som brukes innen biofarmasi, medisinsk helse, kvalitetsinspeksjon, matovervåking og petrokjemisk industri.
XPZ er forpliktet til å løse alle slags rengjøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter. I mellomtiden har XPZ-merket blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Sør-Korea, Uganda, Filippinene osv. XPZ tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjons- og driftsopplæring osv.
Vi vil samle flere bedriftsfordeler for å tilby innovative produkter med høy kvalitet og utmerket service, for å opprettholde vårt langsiktige vennskap.
XPZ-fabrikken

Utstilling

