Maskin (Passer til maskinmodeller)
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F2
Rengjøringskurv for øvre lag, Rengjøringskurv for mellomlag, Stativ for rengjøringskurv for øvre lag, Stativ for rengjøringskurv for mellomlag, Modulkurv for øvre lag, Modulkurv for mellomlag
Montert i en dobbel eller trippel lags vaskemaskin, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Mestersk | 316L rustfritt stål |
| Farge | MattRustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Seks |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvgjenkjenning | En |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
Innebygd roterende sprayarm
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Lagerskinne i rustfritt stål på begge sider
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
Kan sette kurver som brukes til rene flasker med bred åpning
| Utvendige mål, høyde i mm | 139 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 529 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 574 mm |
| Nettovekt | 3,7 kg |
Sertifisering
Hangzhou Xipingzhe biologisk teknologi co., Ltd.
XPZ er en ledende produsent av glassvaskere for laboratoriebruk, lokalisert i Hangzhou by i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ spesialiserer seg på forskning, produksjon og handel med automatiske glassvaskere som brukes innen biofarmasi, medisinsk helse, kvalitetsinspeksjon, matovervåking og petrokjemisk industri.
XPZ er forpliktet til å løse alle slags rengjøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter. I mellomtiden har XPZ-merket blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Sør-Korea, Uganda, Filippinene osv. XPZ tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjons- og driftsopplæring osv.
Vi vil samle flere bedriftsfordeler for å tilby innovative produkter med høy kvalitet og utmerket service, for å opprettholde vårt langsiktige vennskap.
XPZ-fabrikken

Utstilling

