Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv for ikke-injeksjon
Passer for beholdere med vid åpning, målebegre osv.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Små fjærklemmer | 26 |
| Høyde | 105 mm |
| Avstand | 60 mm |
Kurvmodulen
| Utvendige mål, høyde i mm | 116 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 220 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 410 mm |
| Nettovekt | kg |