Stigende-F1
Injeksjonsrengjøringskurv, Injeksjonsrengjøringskurvstativ, Injeksjonsmodul
Brukes til rengjøring av laboratorieglass, som erlenmeyerkolber, trekantkolber, rundbunnet kolbe, flatbunnet kolbe, målekolbe og målesylinder.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Injeksjonsdyse | ф4mmxH160mm |
| Antall dyser | 32 stk |
| Antall innehavere | 32 stk |
| Plassering av fjærstykker | 32 stk |
| Holderbelegg | PA |
Rengjøringskurvstativ for injeksjonsmodul med tilkoblingsport
Last til venstre og høyre for modulkurven
Hurtigplugginnløp, rent skyllvann fra modulkurven inn i hver injeksjonsmoduldyse
| Utvendige mål, høyde i mm | 190 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 558 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 352 mm |
| Nettovekt | kg |