Stigende-F1
Rengjøringskurv, Kurvstativ, Modulkurv,
Dobbeltlagsstruktur, egnet for injeksjonskurvstativmodul og ikke-injeksjonskurvstativmodul
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Kurvgjenkjenning | En |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Antall lastbare moduler | To lag |
| Antall enkeltlagsmoduler | To |
Kurvstativ med modultilkobling
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Montert på begge føringene i rustfritt stål
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
| Utvendige mål, høyde i mm | 609 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 619 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 790 mm |
| Nettovekt | kg |