Fortsett å forbedre oss for å sikre at varekvaliteten er i tråd med markedets og kundenes standardkrav. Vårt firma har et høyt kvalitetssikringsprogram etablert for kvalitetsinspeksjon for 202L CE-sertifisert frittstående 1-3-lags helautomatisk glassvaskemaskin med tørking. Vårt prinsipp er «rimelige priser, økonomisk produksjonstid og den beste servicen». Vi håper å samarbeide med flere kunder for gjensidig forbedring og fordeler.
fortsette å forbedre oss, for å sikre at varekvaliteten er i tråd med markedets og kundens standardkrav. Vårt firma har et høyt kvalitetssikringsprogram som er etablert forKinas vaskemaskin og tørketrommel for glassvarer til laboratoriet og flaskevasker til laboratorietVi har nå en komplett produksjonslinje for materialer, monteringslinje, kvalitetskontrollsystem, og viktigst av alt, vi har nå mange patenterte teknologier, et erfarent teknisk og produksjonsteam, samt et ekspert salgsteam. Med alle disse fordelene er vi i ferd med å skape «det anerkjente internasjonale merket av nylonmonofilamenter» og spre løsningene våre til alle verdenshjørner. Vi har vært i stadig utvikling og gjør vårt beste for å betjene kundene våre.

| Grunnleggende parameter | |
| Arbeidstemperatur | 5–40 ºC |
| Elektronisk kraft | 220V/50Hz eller 380V/50Hz |
| Elektrisk ledning | 2m/5*10m2 |
| Varmekraft | 4 kW/9 kW |
| Total effekt | 5 kW/11 kW |
| Vaskekammer | 316L rustfritt stål |
| Eksternt panel | 304 rustfritt stål |
| Kapasitet | 3202L |
| Peristaltisk pumpe | 4 stykker |
| Programmer | 36 standard, 100+ tilpasset |
| Vasketemperatur | opptil 95 ºC |
| RS 232-port | For overføring av datainformasjon fra vaskemaskinen |
| Berøringsskjerm | 7-tommers fargeskjerm |
| Utvendig dimensjon | H/B/D: 990*612*750mm |
| Vekt | 120 kg |
| Temperatursensor | PT1000 |
| Internett-tilkobling tilgjengelig | |
| Synlig vindu på døren | |
| Konduktivitetsovervåkingssystem for skylling | |
| Renvannsboosterpumpe tilgjengelig | |
| Høyeffektiv dampkondensator | |
Funksjonsinnføring
1. Startforsinkelsesalternativ: Planlagt vask med nedtelling eller fast tid
2. Funksjonelt beskyttet av forskjellige passordnivåer
3. Kontrollsystem: Mikrodatamaskinstyring, RS485, isolasjon av optokoblere, original importert brikke, beskyttet av fjernoverføring av signal.
4. Automatisk dørsystem
5. Sirkulasjonssystem: Variabel frekvensstartfunksjon Sirkulasjonspumpestrøm: 0–600 l/min Trykkovervåking og antiskumvask for å sikre effektiv rengjøring Sprayarm med hastighetsmonitor for å varsle om hindring
6. Rengjøringsstativsystem: Rengjøringsstativ kan byttes ut på alle nivåer. Fleksibilitet med flernivåinjeksjonsvask og utskiftbare kurver. Mer enn tre vanninntak med automatisk lukket ventil. Automatisk identifisering på kurv og regulering av vannstrømmen.
7. Kapasitetshøyde: Rengjøringshøyde på ett nivå: 70 cm Rengjøringshøyde i to nivåer: 46 cm Rengjøringshøyde i tre nivåer: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ er en ledende produsent av glassvaskere for laboratoriebruk, lokalisert i Hangzhou by i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ spesialiserer seg på forskning, produksjon og handel med automatiske glassvaskere som brukes innen biofarmasi, medisinsk helse, kvalitetsinspeksjon, matovervåking og petrokjemisk industri.
XPZ er forpliktet til å løse alle slags rengjøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter. I mellomtiden har XPZ-merket blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Sør-Korea, Uganda, Filippinene osv. XPZ tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjons- og driftsopplæring osv.
Vi vil samle flere bedriftsfordeler for å tilby innovative produkter med høy kvalitet og utmerket service, for å opprettholde vårt langsiktige vennskap.

Utstilling


Fortsett å forbedre oss for å sikre at varekvaliteten er i tråd med markedets og kundenes standardkrav. Vårt firma har et høyt kvalitetssikringsprogram etablert for kvalitetsinspeksjon for 202L CE-sertifisert frittstående 1-3-lags helautomatisk glassvaskemaskin med tørking. Vårt prinsipp er «rimelige priser, økonomisk produksjonstid og den beste servicen». Vi håper å samarbeide med flere kunder for gjensidig forbedring og fordeler.
Kvalitetsinspeksjon forKinas vaskemaskin og tørketrommel for glassvarer til laboratoriet og flaskevasker til laboratorietVi har nå en komplett produksjonslinje for materialer, monteringslinje, kvalitetskontrollsystem, og viktigst av alt, vi har nå mange patenterte teknologier, et erfarent teknisk og produksjonsteam, samt et ekspert salgsteam. Med alle disse fordelene er vi i ferd med å skape «det anerkjente internasjonale merket av nylonmonofilamenter» og spre løsningene våre til alle verdenshjørner. Vi har vært i stadig utvikling og gjør vårt beste for å betjene kundene våre.