Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv til nedre lag, Stativ for rengjøringskurv til nedre lag, Modulkurv til nedre lag
Montert i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtte |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
Delt inn i to lag for å fylle nettingbrettet
Innebygd roterende sprayarm
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
| Utvendige mål, høyde i mm | 226 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 529 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 569 mm |
| Nettovekt | 5,6 kg |