Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv til nedre lag, Stativ for rengjøringskurv til nedre lag, Modulkurv til nedre lag
Montert i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | MattRustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtte |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Last inn i den nedre delen av rengjøringsmaskinen
Bær alle slags nettingbrett og alle slags kurvinnsatser
| Utvendige mål, høyde i mm | 79 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 529 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 546 mm |
| Nettovekt | 2 kg |