Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv til nedre lag, Stativ for rengjøringskurv til nedre lag, Modulkurv til nedre lag,
Montert i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | MattRustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtte |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
Kurvstativ med modultilkobling
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Montert på begge føringene i rustfritt stål
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
| Utvendige mål, høyde i mm | 158 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 528 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 566 mm |
| Nettovekt | 3 kg |