Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv for øvre lag, Rengjøringskurv for mellomlag, Stativ for rengjøringskurv for øvre lag, Stativ for rengjøringskurv for mellomlag, Modulkurv for øvre lag, Modulkurv for mellomlag
Montert i en dobbel eller trippel lags vaskemaskin, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Seks |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvgjenkjenning | En |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
Kurvstativ med modultilkobling
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Lagerskinne i rustfritt stål på begge sider
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
| Utvendige mål, høyde i mm | 140 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 536 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 562 mm |
| Nettovekt | 3,35 kg |