Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Injeksjonsrengjøringskurv, Injeksjonsrengjøringskurvstativ, Injeksjonsmodul
Kan rengjøre 28 stk. pipette, 28 stk. prøveampuller og 9 stk. Erlenmeyer-kolbe, kolbe, målekolbe osv.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Injeksjonsdyse | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Antall dyser | 65 stk |
| Seter for pipetter | 28 stk |
| Kryssholder | 28 stk |
| Antall innehavere | 9 stk |
| Plassering av fjærstykker | 9 stk |
| Holderbelegg | PA |
Rengjøringskurvstativ for injeksjonsmodul med tilkoblingsport
Last til venstre og høyre for modulkurven
Hurtigplugginnløp, rent skyllvann fra modulkurven inn i hver injeksjonsmoduldyse
| Utvendige mål, høyde i mm | 265 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 190 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 493 mm |
| Nettovekt | 3 kg |