Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Injeksjonsrengjøringskurv, Injeksjonsrengjøringskurvstativ, Injeksjonsmodul
Den integrerte modulen har 28 pipetter, 8 stk. erlenmeyerkolbe/målekolbe/målesylinder osv.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Injeksjonsdyse | ф6 mm x H220 mm |
| Antall dyser | 36 stk |
| Seter for pipetter | 28 stk |
| Kryssholder | 8 stk |
Rengjøringskurvstativ for injeksjonsmodul med tilkoblingsport
Last til venstre og høyre for modulkurven
Hurtigplugginnløp, rent skyllvann fra modulkurven inn i hver injeksjonsmoduldyse
| Utvendige mål, høyde i mm | 255 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 190 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 493 mm |
| Nettovekt | kg |