Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Injeksjonsrengjøringskurv, Injeksjonsrengjøringskurvstativ, Injeksjonsmodul
Brukes til rengjøring av prøveglass.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Injeksjonsdyse | ф2,5 mm x H45 mm |
| Antall dyser | 119 stk |
| Kryssholder | 119 stk |
Rengjøringskurvstativ for injeksjonsmodul med tilkoblingsport
Last til venstre og høyre for modulkurven
Hurtigplugginnløp, rent skyllvann fra modulkurven inn i hver injeksjonsmoduldyse
| Utvendige mål, høyde i mm | 114 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 190 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 490 mm |
| Nettovekt | 4,1 kg |