Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Injeksjonsrengjøringskurv, Injeksjonsrengjøringskurvstativ, Injeksjonsmodul
Brukes til rengjøring av laboratorieglass, som erlenmeyerkolber, trekantkolber, rundbunnet kolbe, flatbunnet kolbe, målekolbe og målesylinder.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | Matt rustfritt stål |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
| Injeksjonsdyse | ф4mmxH160mm |
| Antall dyser | 21 stk |
| Kryssholder | 21 stk |
Rengjøringskurvstativ for injeksjonsmodul med tilkoblingsport
Last til venstre og høyre for modulkurven
Hurtigplugginnløp, rent skyllvann fra modulkurven inn i hver injeksjonsmoduldyse
| Utvendige mål, høyde i mm | 183 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 192 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 488 mm |
| Nettovekt | kg |