gjør rengjøringsarbeidet mer behagelig
Utviklet for rengjøring av standard glassvarer i laboratoriet, egnet for beholdere laget av glass, keramikk, metall, plast osv. (f.eks. målekolber, prøveglass, Erlenmeyer-kolber, kolorimetriske rør, pipetter, målepipetter, reagensrør, petriskåler, hjerteformede kolber, begerglass osv.).
—————Blits-F2——————
| Grunnleggende parameter | |
| Arbeidstemperatur | 5–40 ℃ |
| Elektronisk kraft | 380V/50Hz |
| Elektrisk ledning | 2m/5x10 kvm |
| Varmekraft | 9 kW/18 kW |
| Tørkeevne | 4 kW/6 kW |
| Total effekt | 13 kW/24 kW |
| Kapasitet | 308L |
| Peristaltisk pumpe | 4 stykker |
| Programmer | 36 standard, 100+ tilpasset |
| Vasketemperatur | opptil 95 ℃ |
| RS 232-port | For overføring av datainformasjon fra vaskemaskinen |
| Berøringsskjerm | 7-tommers fargeskjerm |
| Utvendig dimensjon (H/B/D) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Vekt | 200 kg |
| Temperatursensor | PT1000 |
| Internett-tilkobling tilgjengelig | |
| Synlig vindu på døren | |
| Konduktivitetsovervåkingssystem for skylling | |
| Renvannsboosterpumpe tilgjengelig | |
| Høyeffektiv dampkondensator | |
| Vaskekammer i 316L rustfritt stål | |
| Utvendig panel i 304 rustfritt stål | |
Fire viktige fordeler med helautomatisk glassvasker for laboratoriebruk
Hvorfor velge XPZ helautomatisk glassvasker for laboratoriebruk?
Flere funksjoner——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Sertifisering:
Hvordan rengjør XPZ helautomatiske glassvaskemaskin for laboratorieutstyr?
→Med vann fra springen og rent vann (eller mykgjort vann) som arbeidsmedium, og ved bruk av et spesifikt rengjøringsmiddel, drevet av sirkulasjonspumpen, vaskes rengjøringsvæsken direkte 360 ° innvendig og utvendig i beholderen ved å rotere sprayarmen og sprayrøret, slik at gjenværende stoffer på beholderen kan fjernes, emulgeres og dekomponeres under påvirkning av mekaniske og kjemiske krefter. I tillegg kan rengjøringsvæsken varmes opp automatisk, og deretter kan redskapene rengjøres og desinfiseres for å oppnå en bedre rengjøringseffekt. Hvis modellen med tørkefunksjon velges, kan prøveflasken også varmlufttørkes etter vask for å unngå sekundær forurensning forårsaket av at den ikke fjernes i tide.(Denne modellen inkluderer tørking.)
——-Vanlig vaskeprosedyre
Forvask → vask med alkalisk vaskemiddel under 80 °C → skyll med syreholdig vaskemiddel → skyll med vann fra springen → skyll med rent vann → skyll med rent vann under 75 °C → tørking
Vanlige spørsmål
Q1: Hvorfor velge XPZ?
Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter.
Vårt merke har blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Afrika og Europa.
Vi tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjon og driftsopplæring.
Q2: Hva slags forsendelse kan kunden velge?
Sendes vanligvis med fly, sjøveien.
Vi gjør vårt beste for å imøtekomme kundenes transportbehov.
Q3: Hvordan sikre produktkvaliteten og ettersalgsservicen?
Vi har CE, ISO kvalitetssertifikat og så videre.
Vi har utmerket ettersalgsservice og ettersalgsingeniør.
Produktene våre har en garantiperiode.
Q4: KanweBesøke fabrikken din på nett?
Vi er veldig støttende.
Q5: Hvilken betalingsmåte kan kunden velge?
T/T, L/C og så videre.