Våre løsninger er anerkjente og pålitelige av kunder, og vil oppfylle stadig skiftende økonomiske og sosiale krav til beste pris for Kina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket. Velkommen til å snakke med oss hvis du er interessert i løsningen vår. Vi vil gi deg en overraskelse når det gjelder kvalitet og pris.
Våre løsninger er anerkjente og pålitelige av kunder, og vil oppfylle stadig skiftende økonomiske og sosiale krav tilKina PA-ramme og PA-høyttalerdeler prisEttersom den globale økonomiske integrasjonen bringer utfordringer og muligheter til xxx-industrien, er selskapet vårt, ved å fortsette vårt teamarbeid, kvalitet først, innovasjon og gjensidig nytte, trygge nok til å tilby våre kunder oppriktig kvalifiserte løsninger, konkurransedyktig pris og god service, og å bygge en lysere fremtid i ånden av høyere, raskere og sterkere med våre venner sammen ved å videreføre vår disiplin.
Øyeblikk-1
Ære-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blits-F1
Rengjøringskurv til nedre lag, Stativ for rengjøringskurv til nedre lag, Modulkurv til nedre lag,
Montert i en enkelt-, dobbelt- eller trelagsvasker, montert i forskjellige injeksjonsmoduler, spyling av gjenbrukbart laboratorieglass, keramikk, plast, rustfritt stål og så videre.
| Materiale | 316L rustfritt stål |
| Farge | MattRustfritt stål |
| Aktivitetsrulle | Åtte |
| Posisjonsregulator | To |
| Kurvrammens skyve- og trekkbevegelse | 550 mm |
| Rask grensesnittdiameter | 32 mm |
Kurvstativ med modultilkobling
Manuell push-pull-rengjøringskammer for innløp og utløp
Montert på begge føringene i rustfritt stål
Hurtigplugg for vanninntak, spyler vann fra baksiden av kammerføringen inn i hver injeksjonsmodul
| Utvendige mål, høyde i mm | 158 mm |
| Utvendige mål, bredde i mm | 528 mm |
| Utvendige mål, dybde i mm | 566 mm |
| Nettovekt | 3 kg |