Produktbeskrivelse:
Anvendelsesområde
Automatisk vaskemaskin, brukt i mat, landbruk, farmasi, skogbruk, miljø, testing av landbruksprodukter, forsøksdyr og andre relaterte felt for å tilby rengjøringsløsninger for glassvarer. Brukes til rengjøring og tørking av Erlenmeyer-kolber, flasker, målekolber, pipetter, injeksjonsampuller, petriskåler osv.
Spesifikasjon:
| Dimensjon (H*B*D) | 990 * 612 * 750 mm |
| Antall rengjøringslag | 3 lag |
| Kammervolum | 202L |
| Sirkulasjonspumpens strømningshastighet | 0–600 l/min justerbar |
| Elektrisitet | 280V/380V |
| Oppvarmingskraft | 4 kW/9 kW |
| Kurvidentifikasjonssystem | Standard |
| Installasjonsmetode | Frittstående |
| Tørkemåte | EcoDry-funksjon |
1. Forsinket start av vask: Instrumentet leveres med start av avtaletid og timerstartfunksjon for å forbedre kundens arbeidseffektivitet.
2. OLED-modul fargeskjerm, selvbelysning, høy kontrast, ingen begrensning av synsvinkel
3. nivå passordadministrasjon, som kan møte bruken av ulike administrasjonsrettigheter
4. Selvdiagnose av utstyrsfeil og lyd- og tekstmeldinger
5. Rengjøringsfunksjon for automatisk lagring av data (valgfritt)
6. USB-rengjøringsdataeksportfunksjon (valgfritt)
7. Funksjon for utskrift av mikroskriverdata (valgfritt)
Teknisk innovasjon:
——Modulære rengjøringskurver
![]()
.![]()
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ er en ledende produsent av glassvaskere for laboratoriebruk, lokalisert i Hangzhou by i Zhejiang-provinsen i Kina. XPZ spesialiserer seg på forskning, produksjon og handel med automatiske glassvaskere som brukes innen biofarmasi, medisinsk helse, kvalitetsinspeksjon, matovervåking og petrokjemisk industri.
XPZ er forpliktet til å løse alle slags rengjøringsproblemer. Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter. I mellomtiden har XPZ-merket blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Sør-Korea, Uganda, Filippinene osv. XPZ tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjons- og driftsopplæring osv.
Vi vil samle flere bedriftsfordeler for å tilby innovative produkter med høy kvalitet og utmerket service, for å opprettholde vårt langsiktige vennskap.
Utstilling
Sertifiseringer:
Vanlige spørsmål:
Q1: Hvorfor velge XPZ?
Vi er hovedleverandør til kinesiske inspeksjonsmyndigheter og kjemiske bedrifter.
Vårt merke har blitt spredt til mange andre land, som India, Storbritannia, Russland, Afrika og Europa.
Vi tilbyr integrerte løsninger basert på tilpasset etterspørsel, inkludert produktvalg, installasjon og driftsopplæring.
Q2: Hva slags forsendelse kan kunden velge?
Sendes vanligvis med fly, sjøveien.
Vi gjør vårt beste for å imøtekomme kundenes transportbehov.
Q3: Hvordan sikre produktkvaliteten og ettersalgsservicen?
Vi har CE, ISO kvalitetssertifikat og så videre.
Vi har utmerket ettersalgsservice og ettersalgsingeniør.
Produktene våre har en garantiperiode.
Q4: KanweBesøke fabrikken din på nett?
Vi er veldig støttende.
Q5: Hvilken betalingsmåte kan kunden velge?
T/T, L/C og så videre.